ЏЕТ СЕТ

Тревор Ноа се шегуваше за пенисот на Хари на Греми-наградите

Комичарот и водител Тревор Ноа се шегуваше на сметка на принцот Хари на 65. издание на Греми наградите. Ги спомна мемоарите и делот каде принцот …

Тревор Ноа се шегуваше за пенисот на Хари на Греми-наградите Прочитај повеќе »

Адвокатите на Ар Кели побараа ново судење за пејачот оти жената што го обвини за злоставување лажно сведочела против него

Адвокатите на американскиот пејач Ар Кели поднесоа предлог до Судот за повторно судење и обвинија дека ар-ен-би ѕвездата лани била жртва на лажно сведочење на …

Адвокатите на Ар Кели побараа ново судење за пејачот оти жената што го обвини за злоставување лажно сведочела против него Прочитај повеќе »

(Видео) Карди Би и Офсет перверзни на „Греми“, фановите велат дека се одвратни

Карди Би и Офсет на црвениот тепих на Греми наградите ја изненадија јавноста кога страсно почнаа да се бакнуваат пред новинарите и фоторепортерите. Видеото од …

(Видео) Карди Би и Офсет перверзни на „Греми“, фановите велат дека се одвратни Прочитај повеќе »

Салма Хаек: Не ми дозволуваа да глумам во комедии затоа што сум премногу секси

Холивудската актерка Салма Хајек  во своето последно интервју откри дека цел живот сакала да глуми во комедии, но во холивудските кругови ја сметале за премногу …

Салма Хаек: Не ми дозволуваа да глумам во комедии затоа што сум премногу секси Прочитај повеќе »

Кијану Ривс ги изненади вработените во селски паб кога им се појави на ручек

Киану Ривс ги изненадил вработените во пабот „Робин Худ“ во селото Тринг, Англија, кога ненајавен дошол на ручек. Тој порачал риба и пита со месо, …

Кијану Ривс ги изненади вработените во селски паб кога им се појави на ручек Прочитај повеќе »

(Видео) Џенифер Лопез низ заби му просаска на Бен Афлек на „Греми“, па сфати дека ја снимаат

Џенифер Лопез му се развика на Бен Афлек додека траеше преносот на Греми наградите, па сфати дека камерите ја снимаат, пишува „Дејли меил“. На видеото …

(Видео) Џенифер Лопез низ заби му просаска на Бен Афлек на „Греми“, па сфати дека ја снимаат Прочитај повеќе »

Леонардо ди Каприо во врска со 19-годишна манекенка од Израел, фановите ја предупредија дека ќе ја остави на 25

Леонардо ди Каприо има нова девојка, пренесоа светските таблоиди. Оскаровецот неодамна е виден во друштво на манекенката Еден Полајни која има само 19 години и …

Леонардо ди Каприо во врска со 19-годишна манекенка од Израел, фановите ја предупредија дека ќе ја остави на 25 Прочитај повеќе »

(Видео) Адел првпат го запозна Двејн Џонсон на Греми-наградите

Водителот на Греми, Тревор Ноа (38) ги започна наградите со хумористичен говор, но и со интересен вовед за пејачката Адел (34) и актерот Двејн Џонсон …

(Видео) Адел првпат го запозна Двејн Џонсон на Греми-наградите Прочитај повеќе »

Мадона изгледа добро ако има 2.700 години и е вампир што јаде живи бебиња, кометираа по нејзиното појавување на „Греми“

Обожавателите на Мадона преку социјалните мрежи ја изразија својата загриженост за пејачката откако се појави на доделувањето на Греми наградите. Мадона излезе на сцената за …

Мадона изгледа добро ако има 2.700 години и е вампир што јаде живи бебиња, кометираа по нејзиното појавување на „Греми“ Прочитај повеќе »

(Видео) Бијонсе освои 4 „Греми“, а Петрас е првата трансродова пејачка што ја освои оваа награда

Поп ѕвездата Бијонсе го собори рекордот на Греми за најмногу освоени награди во нејзината кариера, а загуби во категоријата престижен албум на годината од британскиот …

(Видео) Бијонсе освои 4 „Греми“, а Петрас е првата трансродова пејачка што ја освои оваа награда Прочитај повеќе »

Хари и Меган ќе мораат на суд за клевета против Саманта Маркл

Хари и Меган ќе мораат да одат на суд за клевета против Саманта Маркл, пренесоа британските медиуми. Се очекува набргу да добијат и покана, пишува …

Хари и Меган ќе мораат на суд за клевета против Саманта Маркл Прочитај повеќе »

Арнолд Шварценегер удри во жена на велосипед во Лос Анџелес

Арнолд Шварценегер удри жена на велосипед во Лос Анџелес, пренесоа американските медиуми. Инцидентот се случи на 5 февруари во утринските часови. Како што пренесе TMZ, …

Арнолд Шварценегер удри во жена на велосипед во Лос Анџелес Прочитај повеќе »

Дејвид Хаселхоф мисли дека Берлинскиот ѕид паднал поради него

Глумецот Дејвид Хаселхоф, кој неодамна го прослави 70 роденден, сè уште верува дека Берлинскиот ѕид во Германија го срушиле поради него. Во летото 1989 година, …

Дејвид Хаселхоф мисли дека Берлинскиот ѕид паднал поради него Прочитај повеќе »

Поради кражба на маица вредна 28 долари уапсена е актерката Клои Чери

Американската актерка Клои Чери е уапсена поради кражба на маица вредна 28 долари. Младата актерка, позната по улогата во популарната серија на НБО „Еуфориа“, беше …

Поради кражба на маица вредна 28 долари уапсена е актерката Клои Чери Прочитај повеќе »

(Видео) Се огласи жената со која принцот Хари ја изгубил невиноста: сексот траеше пет минути

Саша Волпол (40) е  жената со која принцот Хари во 2001 година ја изгубил невиноста. Таа го познавала Хари уште од детството, додека се грижела …

(Видео) Се огласи жената со која принцот Хари ја изгубил невиноста: сексот траеше пет минути Прочитај повеќе »

Џенифер Лопез ја продава вилата во Лос Анџелес, бара семеен дом во кој ќе живее со Бен Афлек

Џенифер Лопез ја продава својата вила во Бел Ер, Лос Анџелес и бара семеен дом во кој ќе живее со сопругот Бен Афлек и нивните …

Џенифер Лопез ја продава вилата во Лос Анџелес, бара семеен дом во кој ќе живее со Бен Афлек Прочитај повеќе »

Харисон Форд вели дека Хелен Мирен е секси и на 77 години

Харисон Форд (80) неодамна гостуваше во емисијата на Стивен Колбер, каде ја промовираше новата серија „1923“. Во интервјуто тој зборуваше и за својата филмска партнерка, …

Харисон Форд вели дека Хелен Мирен е секси и на 77 години Прочитај повеќе »

Џејмс Камерон сними нов крај на „Титаник“: Ја тестирав теоријата дали Џек ќе преживее ако се качи на вратата со Роуз

Режисерот Џејмс Камерон ја пресоздаде култната сцена од „Титаник“ во која Џек (Леонардо ди Каприо) умира на крајот на филмот. Во оригиналната сцена, по потонувањето …

Џејмс Камерон сними нов крај на „Титаник“: Ја тестирав теоријата дали Џек ќе преживее ако се качи на вратата со Роуз Прочитај повеќе »