(Фото) Забава во двор и домашна торта: Сања Николиќ славеше роденден

Поранешниот мис Сања Николиќ својот 36. роденден го прослави во двор. Таа сподели две фотографии и објави дека изненадувањето во дворот е од мајка ѝ. Исто така, таа ѝ направила и домашна торта, што било традиција секоја година за родендените на поранешната водителка.

Сања во април стана мајка. Таа и раперот Марко Маринковиќ – Слаткар го добија синот Моша, па веќе неколку месеци Сања ужива во мајчинството.

 

Scroll to Top